Zveme Vás na Den nezávislosti

Kvě 25, 2015 by

Den nezávislosti – akce, která spojuje již třetím rokem svět hendikepovaných se světem zdravých lidí, se uskuteční dne 6.6.2015 od 14 do 17 hodin v parku A. Jiráska v Hronově.

„I letos jsme pro návštěvníky Dne nezávislosti připravili velmi bohatý program. Jízda na koních, handbikách, plavba po Metuji na kánoích, skákací hrad, různé soutěže, ukázky canisterapie, dokonce i ukázka práce dobrovolných hasičů a mnoho dalšího.“ Dodává Tomáš Buriánek, vedoucí oddílu Lotři Hronov. „Smysl akce vidíme v tom, že zde mají lidé možnost udělat si vlastní názor na to, jací jsou vlastně hendikepovaní lidé a co všechno dokážou.

pozvanka-DenNezavislosti

Tuto akci pořádají dvě neziskové organizace – Občanské sdružení Cesta Náchod, které je poskytovatelem sociálních služeb pro osoby s hendikepem a dětský vodácký oddíl Lotři Hronov, který vychovává další generaci lidí v duchu zachování důležitých lidských hodnot.

Ještě bych dodala, že letošní Den Nezávislosti bude pestřejší o dva stánky vystavovatelů kompenzačních pomůcek. Na těchto stanovištích budou k dispozici zástupci firem a budou připraveni podat dostatek informací o svých produktech, např. o účasti na hrazení kompenzačních pomůcek pojišťovnou. Nejedná se jen o produkty pro postižené, ale například i pro seniory,“ říká Denisa Voborníková z OS Cesta Náchod.

Více informací o našich akcích naleznete na společných stránkách projektu www.spolecnysvet.com a na stránkách našich organizací: OS Cesta Náchod – www.stacionarcesta.cz a Lotři Hronov www.lo3.cz.

Kontakty:

Denisa Voborníková
Ředitelka OS Cesta Náchod
tel. 737 219 833
vobornikova@stacionarcesta.cz

Tomáš Buriánek
Vedoucí dětského oddílu Lotři
tel. 775 951 461
info@lo3.cz

Related Posts

Tags

Share This